תוכנית ההכשרה שמטריפה את בעלי ההון של 100K ומעלה: תשואה של 15-20% בשנה הפכה לשגרה אצל המשקיעים הישראלים…

מאת אייל מלמד
לימוד ניתוח טכני

בגל הקורונה הראשון הגיעו מצד אחד הזדמנויות השקעה אדירות (למי שיודעים כיצד לנצל אותן) ומצד שני, אין ספור חובבניים הפסידו את כספם בהשקעות מפוקפקות. בגל הקורונה השני יותר ויותר ישראלים כבר ״קלטו את הקאצ׳״ והצליחו להתחסן אליו והחכמים שבינהם יצרו תשואות אדירות על הכסף שלהם. האם הפעם, לקראת סיבוב מספר 3 שמתקרב בצעדי ענק, בעלי ההון יוכלו להתכונן? להגן על הכסף שלהם? ויותר מזה, האם הם יוכלו לחקות את אותם 15 % שניצלו את המשבר הראשון כדי להכפיל ולשלש את ההון שלהם בזמן קצר? 

עדי קידר (35), הוא מי שאחראי ל"באזז" האדיר שמטלטל בימים אלה את שוק ההון. קידר, מנכ"ל חברת FXG המתמחה בניתוח טכני ולימוד סטודנטים באיתור מניות "חמות" להשקעה, הוא מי שעומד מאחורי חברת FxGraph ואחראי באופן ישיר להצלחה חסרת תקדים של 2,500 משקיעים שלמדו ממנו בתוכנית הליווי שלו בעשור האחרון. ללימודים, מטרה אחת בלבד והיא ללמד את בעל ההון הלא מיומן, שכספו יושב בבנק או בבית השקעות ומעלה אבק, בקבלת 2 ההחלטות הקריטיות ביותר עבורו בשוק ההון: מתי לקנות ומתי למכור מניות.

 

 

עדי קידר: "אני עוזר להם להיפטר מההרגל הגרוע הזה של לא להרוויח מהשקעות בשוק ההון"

יודעי דבר מתלחשים בסתר על שיטה לקבלת החלטות שמבטלת רגש ו״על הדרך״ גם את מרכיב הסיכון בהשקעות. בנוסף היא מאפשרת להשיג תשואות חלומיות של 15 וגם 20 אחוזים בשנה. הסתקרנו, הרמנו את הכפפה ויצאנו לפגוש את האיש שמחזיק בידיו את מה שעל פניו נראה כמו הבשורה הכי טובה שנחתה על ציבור המשקיעים בשוק ההון הישראלי והאמריקאי.

 

לקבלת הדרכה אישית מבית "עדי קידר" להגדלת הרווחים שלך משוק ההון הירשם כאן >>

אני מאשר לקבל תוכן לימודי ודברי פרסומת במייל ומסרונים מאת עדי קידר


 

עדי, במילים פשוטות, ספר לי מה תוכנית הליווי שלך עושה לאנשים בדיוק? 

"רגע, רגע…" הוא עוצר אותי, "לא קופצים למיטה כל כך מהר, אנחנו עוד נגיע לתוכנית. לפני זה אני רוצה לנצל את הראיון הזה ולדבר איתך קצת על מה שבעיני היא הבעיה הכי גדולה של רוב בעלי ההון עם חסכון שיכול לגדול משנה לשנה בעזרת הידע הנכון . אנשים שהחלום שלהם היה להכפיל ואף לשלש את הכסף ששוכב בבנק, או בתיק השקעות בבתי ההשקעות, אך חוו חוסר הצלחה ואובדן מוחלט של הביטחון בהשקעות. העובדה היא שאנשים לא באמת מרוויחים כסף, שלא לדבר על כל אותם משקיעים שמסיימים קורס, נזרקים לתוך הג'ונגל הזה שנקרא 'שוק ההון' ומפסידים בדרך הרבה מאוד כסף כי הם לא מכירים ולא עובדים על פי המתכון הסודי שעובד, ממש כמו המתכון הסודי של חברת קוקה קולה שעובד עבורה שנים רבות מבלי שאף אחד יחשוף אותו.״ 

 

או,קיי. אתה אומר "מפסידים, לא מכירים, לא מרוויחים…" למי אתה מתכוון בדיוק?  

״אני מתכוון לכל מי שנותן לכסף שלו להתייבש בפיקדון בבנק או שמשקיע את הכסף בבית השקעות ורואה תשואה מביכה שממנה גם חלק לא מבוטל הולך כעמלה לבית ההשקעות. אבל בעיקר, הכאב שלי מופנה בעיקר לאנשים שמשקיעים בעצמם בשוק ההון, שילמו אלפי שקלים על הכשרה, ואחר כך בזבזו מאות שעות בישיבה מול מסך המחשב רק כדי לא להצליח לישון מרוב דאגות ולהפסיד עשרות או מאות אלפי שקלים בשוק ההון בגלל חוסר בשיטה מסודרת.״

 

רגע, אתה כועס עליהם בגלל שהם הפסידו כסף? מה לעשות שהם ניסו ולא הצליחו…

"ממש לא, ברור לי שאותם אנשים שמפסידים עושים כמיטב יכולתם, הכעס שלי הוא יותר בכיוון של אכזבה. מאכזב אותי שהיום אנשים עובדים כל החיים בשביל הכסף, והכסף לא עובד בכלל בשבילם. יש להם עשרות ומאות אלפי שקלים שחסכו, אבל הם לא מצליחים להגדיל את ההון. הם עושים 2-3% בשנה על תיק ההשקעות במקום 15-20% ומדובר על הפסד פוטנציאלי ששווה הרבה מאוד כסף. אגב, להפסיד כסף מבחינתי זה גם לא לעשות איתו כלום ולהשאיר אותו בפק"מ. יש קהל גדול של משקיעים שאיבדו את הביטחון, הכסף שלהם שוכב בבנק והם מרגישים פספוס שהמניות עולות כבר 12 שנה – אבל הם לא באמת עושים מזה כסף. עצוב לי שהם לא מרוויחים, חלקם "אוכל את הלב" מה שנקרא, והם לא מסוגלים לראות שהפתרון נמצא ממש כאן מתחת לאף, ובמקום זה הם ממשיכים לא להרוויח, או להפסיד כסף על חשבון העתיד של הילדים והמשפחה".

 

מה לדעתך הסיבה העיקרית לכך שהם לא מצליחים להגדיל את ההון שלהם?

"רוב האנשים לא מגדילים את ההון שלהם בצורה משמעותית בגלל מספר סיבות. אחת מהן קורית בגלל שהם מאמינים בתמימות לכל הפרסומים של הבנקים ובתי ההשקעות, שבעזרת שיווק מתוחכם מצליחים לשכנע את הקהל שתשואה של 3.5% בשנה זה דבר נפלא, בזמן שהם יכולים להשיג 15-20% בעזרת ידע, נכונות ושיטה מסודרת, שמאז ומעולם אחוזי ההצלחה שלה עלו על כל המצאה כזאת או אחרת (ראה ערך וורן באפט המשקיע הגדול בעולם). 

תוסיף לזה את העובדה שהם מפחדים מהשקעות עצמיות והם חסרי משמעת עצמית במסחר, כך שגם אם הם תכננו פעולה כלשהי, ברגע האמת הם לא עומדים בתוכנית של עצמם ופועלים בניגוד מוחלט לכל מה שהתחייבו (כי הרגש משתלט ומשתק אותם מלעשות את הדבר הנכון). אחרי שאותם משקיעים מזינים את עצמם מכתבות בעיתונים ומשמועות, הם הופכים למהמרים בלי תוכנית אסטרטגית. וזה מתכון בטוח לא להרוויח כסף".

 

אתה יודע שאין דרך להפריד רגשות מהשקעות כי אחרת כולם היו מרוויחים הרבה יותר… 

"אני יודע את זה, ולכן כאן נכנסת לתמונה השיטה של תוכנית ההכשרה למשקיעים שפיתחתי לקבלת החלטות בשוק ההון, מה שהופך את ההשקעה להרבה יותר קלה ופשוטה, זוהי שיטה שעוקפת ומנטרלת את אלמנט הרגש שלנו ככה שהיא מגדילה באופן משמעותי את אחוזי ההצלחה ואת הרווחים, במקביל לצמצום הסיכון וההפסד למינימום הכרחי".

 

אם אני מבין נכון אתה רומז כאן שהכרחי להפסיד כסף בשוק ההון?

"אני לא רומז, אני אומר את זה במפורש, אין אפשרות להרוויח מבלי להפסיד מדי פעם, מה שכן – אתה חייב לדעת לחתוך את ההפסד מהר ולדאוג שיהיו לך יותר רווחים מהפסדים – ואת זה אתה משיג היום בקלות רבה יותר מכל תקופה אחרת בהיסטוריה של המסחר בשווקים, וכל זה קורה רק בזכות הכלים הטכנולוגיים והפיתוחים שיש לנו היום. 

אני מדבר איתך על ידע מדויק לביצוע מה שנקרא ״ניתוח טכני״ על גרפים ומניות. אלה טכנולוגיות מדויקות ומוכחות לבחירת מניה מתוך שוק המניות ובדיקה האם אותה ההשקעה היא השקעה חכמה במה שנקרא ״כסף חכם״ או השקעה שקרית.

ועם הדרכה קצרה אתה יכול להבין בקלות מתי נכון לקנות מניות "חמות" ומתי חובה למכור אותן – בביטחון מלא ובאחוזי הצלחה חסרי תקדים בתעשייה".

 

לקבלת הדרכה אישית מבית "עדי קידר" להגדלת הרווחים שלך משוק ההון הירשם כאן >>

אני מאשר לקבל תוכן לימודי ודברי פרסומת במייל ומסרונים מאת עדי קידר


 

עדי, אני קצת מבולבל … אתה יכול להסביר לי בקצרה מה זה כסף חכם?

"בוודאי. הכסף החכם זה הכסף של המשקיעים הגדולים והגופים המוסדיים שמחזיקים במידע פנים וקונים את המנייה בכסף גדול, כסף שגורם לתזוזה של השוק וחוזה בוודאות מאוד גדולה עלייה מהירה של המנייה. 

אנחנו רואים את "התופעה" הזו מתרחשת פעם אחר פעם כשמספר ימים אחרי שמאתרים מנייה ש״מאותתת״ לנו מידע מסוים או שהיא מגלה סימנים מסוימים ואז פתאום רואים בה קפיצה גדולה שעשויה להגיע לכדי 12% בשבוע ויכולה גם להמשיך לעשרות אחוזים בתקופה של חודש – חודשיים".

 

איך אתה יודע כיצד לגרום לי לבחור את המנייה הנכונה?

"תראה, לי אסור להמליץ לך ישירות מה לקנות. אבל תאר לך שאתה נכנס למגרש מכוניות עם 100 המכוניות הכי טובות המוצעות למכירה בשוק, כאלו שעברו בדיקה ונמצאו תקינות – ועכשיו אתה מקבל את הרשימה ובוחן אותן באמצעות שיטה פשוטה ומדויקת שאתה לומד מאיתנו.תסכים איתי שרוב הסיכויים שאתה תצא מרוצה הרבה יותר מאשר אם תיכנס סתם לאתר אינטרנט של מכירות יד שניה ותקנה רכב מסוחר ממולח, כזה שרק רוצה לעשות עליך קופה. 

אותו הדבר גם בשוק ההון – יש כ-8,000 מניות סחירות בשוק האמריקאי לבדו, והדרך של הסוחר הממוצע לדעת איזו מניה לקנות היא בעזרת הידע כיצד לסנן מניות ״עלובות״, וכיצד להשאיר רק את המניות שנמצאות ב"מומנטום חיובי", ולאחר מכן גם חשוב שתדע כיצד לקנות מניות במה שנקרא 'מחירי רצפה' כלומר, המחיר האטרקטיבי ביותר שכדאי לך לרכוש את המנייה ולקבוע את פקודת הרכישה של המניה במקום הנכון ובזמן הנכון כדי למקסם את הרווח שתפיק ממנה. וברגע שאתה עושה את זה נכון אתה גם מרוויח. בשורה התחתונה ברגע שמשלבים את הידע הנכון יחד עם יכולות מנטליות נכונות לקבלת החלטות, אז יש לך ביד סוג של "גלאי יהלומים" שמגלה לך איפה יש יהלומים בערימת חול בגובה של מגדל עזריאלי".

 

טוב, לי באופן אישי כמשקיע זה נשמע יותר מדי טוב כדי להיות אמיתי…

"אתה מוזמן לספר את זה ל-2,500 משקיעים שלמדו את השיטה להשקיע חכם ולא מסוגלים לדמיין את החיים שלהם לפני כן. יהיה לך מאוד קשה למצוא משקיע שמשתמש בידע של השקעות ערך (בצורה נכונה בלי לחרוג מהוראות) ולא מגיע לרווחים ותשואות גבוהות מדי שנה.

נסה לדמיין ילד שחולם על הסוכריות שאבא נעל בארון ויום אחד מוצא מפתח לארון הזה, זה בדיוק העניין בשיטה של FXGraph. למעשה, יש לי לקוחות שהגיעו ל-90 אחוזי הצלחה בהשקעות שלהם וסוף סוף התחילו לראות רווחים ולממש אותם אחרי שבמשך שנים השקיעו בלי להבין מה הם עושים. עכשיו, אני יודע שזה נתון מטורף ואני מודה שגם אני מתקשה להגיע אליו."

 


 

טוב, אז אם זה כל כך טוב, למה לא כולם עושים את זה? 

"הצחקת אותי עכשיו עם השאלה הזאת. אתה יודע שהטבע האנושי רוצה קודם כל לנסות בעצמם,  לפי המלצות של עיתוני הכלכלה או שמועות מחברים. אנשים מגיעים לשוק ההון עם כסף שעבדו קשה כל החיים כדי להשיג והם רוצים לנסות את מזלם קודם לבד, הם בטוחים שהם יודעים יותר טוב מכולם… 

עד שהם חוטפים סטירה חזקה ומבינים שהם צריכים עזרה. המציאות בשטח היא, שאין להם את הידע, השיטות והכלים לבצע הערכה אמיתית איזה מניה טובה להשקעה ואיזה לא. הם לא מבינים שהיום אפשר להשקיע ברמת ביטחון גבוהה יותר ברגע שאתה שולט בהחלטות שלך ולא הרגש שלך

הם לא מבינים שברגע שיש לך ידע, ההשקעה הופכת להרבה יותר בטוחה מאשר לסמוך על האינטואיציה או על סתם איזו המלצה שקראת באינטרנט. גם אם חושבים על זה, ברגע שאנחנו הולכים להתייעץ עם סוכן בין אם בבנק או בבית השקעות, אנחנו מסתכנים בכך שאנחנו נותנים את השליטה על הכסף שלנו באדם אחר, כשהאינטרסים שלו יכולים להיות שונים לגמרי מהאינטרס שלנו. 

באדם שרק הכרנו באותו הרגע, אדם שעובד עבור תאגיד מסוים (בנק או בית השקעות) שמתגמל אותו על זה שהוא גרם לנו לתת את הכסף, ולא על זה שהוא השיג לנו את התוצאה הטובה ביותר. אני לא אומר שהוא מרמה או משקר אותנו, אני רק אומר שצריך לקחת בחשבון את האינטרס שיכול להיווצר כאן. אני יכול להבין את המשקיעים, כי גם אני בעצמי הייתי כזה בתחילת הדרך שלי כשהפסדתי".

 

אתה?? הפסדת??! כמה? איך? תספר לי את הסיפור  שלך!

"האמת היא שהתאהבתי בתכנות ומחשבים בגיל 13 וקצת לפני הצבא חבר לימד אותי מה זה שוק ההון, מה זה ״ניתוח טכני״ ואיך השחקנים הגדולים עושים כסף. מהר מאוד התחלתי לסחור בלי שיטה ואסטרטגיה, וכמובן שהפסדתי 2000 שקלים – לא נורא. לצבא התקבלתי ליחידה סודית שבה המשכתי לעסוק בתכנות. 

למרות ההפסד שחוויתי, משהו באפשרות לייצר הכנסה מהעולם הזה גרם לי להתאהב בתחום. בהמשך השירות ראיתי חבר שמשקיע בשוק ההון בעזרת שיטה לניתוח מניותמדויק שלא ראיתי כמותו בעבר, מה שהדהים אותי מאוד ורציתי להשקיע כך בעצמי. לכן, השתמשתי בכישורי התכנות שלי ופיתחתי תוכנה שעוזרת לי לעשות ניתוח הטכני על כל מניה בעולם. התלהבתי ממנה והתחלתי להפיץ אותה בגאווה לחברים ומכרים. וכשהשתחררתי מהצבא, הייתי בטוח שאני יודע הכל יותר טוב מכולם, ובאמת התמזל מזלי והשקעתי 6,000 שקל שהפכו תוך 3 שבועות ל 38,000 שקל!

"במחשבה שאני מלך העולם, פרעתי קופת חיסכון והשקעתי עוד 30,000 שקל שנמחקו לחלוטין בתוך שלושה ימים! כן, מחקתי 68,000 שקל בתוך שלושה ימים. למעשה, לא היתה לי שיטה אמיתית, לא ידעתי מה אני באמת עושה והבנתי בדיעבד שאני השקעתי לפי תחושות בטן, לפי אמוציות. אז גם שמתי לב שבתור משקיע הייתה חסרה לי מפה, אני קורא לה "מפת המשקיעים" להצלחה.

 לא היה לי כלי שמנתח ומרכז את מניות המומנטום רגע לפני העלייה ומשם הדרך להחלטה שאני חייב שיטה מדויקת שעובדת בכל פעם שאני משתמש בה. מעין טכנולוגית עבודה, שיטתית עם פעולות קבועות שחוזרות על עצמן כך שלא אצטרך להיות גאון, אלא לחזור על אותן פעולות שוב ושוב. 

התחלתי לקרוא וללמוד ותוך כדי שמעתי על המשקיעים האגדיים האורקל מאומהה וורן באפט וניקולס דארווס שפיתחו שיטה שבאמצעותה הגיעו לתוצאות שאף אחד לפניהם לא הגיע. 

אם זה ניקולס דרווס שהפך 10,000 דולר ל-2 מיליון דולר, ואם זה כמובן וורן באפט שהפך לאיש השלישי העשיר בעולם אחרי שתרם לא מעט מההון האישי שלו.

אז התחלתי לעשות שימוש בידע שלהם. בעזרת ההיגיון שבשיטה, לא הייתי צריך להחליט מתוך רגש, כי ידעתי שזה עובד. לכן לא שיניתי החלטות ולא החלפתי שיטות פעולה – פשוט התמדתי באותה דרך. בדיוק כמו שאתה הולך למסעדה שאתה מכיר ומזמין את האוכל שאתה אוהב בלי להתלבט כי אתה יודע שהוא טעים, לעומת מסעדה חדשה שאתה ממש מתלבט כי אתה לא יודע מה תקבל ואז גם עושה את הבחירה הגרועה…״

לקבלת הדרכה אישית מבית "עדי קידר" להגדלת הרווחים שלך משוק ההון הירשם כאן >>

אני מאשר לקבל תוכן לימודי ודברי פרסומת במייל ומסרונים מאת עדי קידר


 

 

עכשיו זה מובן לחלוטין! עכשיו תגיד, מה היו התוצאות אחרי שהתחלת לעשות שימוש בידע החדש שלך? 

התוצאה הייתה א-ד-י-ר-ה! הרווחתי את 50,000 השקלים הראשונים ואחרי עוד כמה הצלחות שהגיעו באופן יציב ואוטומטי – הבנתי שזה עובד והחלטתי שמעכשיו אני עוזר למשקיעים כמוני להרוויח בשוק ההון".

 

אבל למה אני כמשקיע צריך אותך? יש לא מעט כלי ניתוח טכני חינמיים לחלוטין בשוק

"אתה צודק.  וגם מי שלומד אצלי את הקורס יכול לקבל תוכנת עזר וכלים. מה שכמובן יתן להם הנחיות ברורות וקווים לפעולה. אז נכון שאפשר להשתמש בכלים  שהברוקרים נותנים לך, אבל הם ממש לא עושים את העבודה בשבילך. 

אני מדבר איתך על ניתוח טכני כמו ניקולס דארווס והשקעות ערך אמיתיות כמו וורן באפט ובנוסף להן כלים לחידוד יכולות המסחר שלך כדי שלא תחליט מהרגש, ואם כל זה לא מספיק אז גם תוכנה שתשים לך גבולות גזרה עם מחשבון מיוחד לניהול סיכונים מה שיוריד באופן דרסטי כמו שלא היה מעולם את הסיכון שלך. ואת זה דרך אגב, אף אחד לא מלמד בצורה נכונה בקורסים היום".

 

למה אתה מתכוון? אתה רוצה להגיד לי שאף אחד לא מלמד ניתוח טכני כמו שצריך?

"זה לא מדויק… מלמדים ניתוח טכני ברמה מאוד בסיסית, נוגעים בממוצע נע וקצת בתבניות טכניות, אבל חסר להם את הדבר הכי חשוב בהשקעות – המתכון הסודי שבו משתמשים המשקיעים שמצליחים להכות את המדדים שנה אחר שנה באופן יציב וקבוע. 

וזו בדיוק הסיבה שכל כך הרבה משקיעים לא מרוויחים כסף בהשקעות שלהם… הם חושבים שלימדו אותם ניתוח טכני בזמן שאין להם מושג מתי להיכנס למניה ומתי לצאת. אני לא מדבר איתך על סוחרים מקצועיים שהשקעות בשוק ההון זו הפרנסה שלהם, אלו יודעים היטב את העבודה. 

אני מדבר על משקיעים שמנסים להגדיל את ההון שלהם ולייצר הכנסה פסיבית. כאלה שצברו סכומי כסף מכובדים ולא באמת מצליחים לעשות את זה. הכסף שלהם נשאר לשכב בבנק, לא עושה כלום והם מרגישים פספוס כל פעם שהם רואים ששוק המניות עולה והם לא מרוויחים יותר כסף".

 

אני מודה שברגע זה הצלחת לסקרן אותי מאוד על תוכנית הליווי והתוכנה…

"תשמע, זה מאוד דומה לעובדה שפעם דייג היה יוצא ללב ים, זורק רשת ובעצם מהמר על המקום שבו יש דגים כדי שיוכל להביא הביתה אוכל למשפחה. אז יצא שיום אחד הוא תפס דגים ו-3 ימים אין לו כלום. והיום, לכל סירת דייג יש סורק שנקרא "פישפיינדר", שסורק את קרקעית הים ואומר לדייג היכן נמצאים הדגים ואיפה לזרוק את הרשת, כך שאתה זורק רשת רק איפה שיש דגים וחוזר הביתה עם השלל – ממש כמו הידע שאתה מקבל בשילוב של סורק מניות שעוזר לך למצוא את המניות בעלות המומנט החזק ביותר ועם הידע שתקבל בתוכנית ההכשרה גם תדע לרכוש אותם במחירי ריצפה. אם בשוק הדגים הצליחו ככה להתקדם, למה שלא יקרה אותו הדבר בשוק ההון? הגיע הזמן להפסיק לנחש ולפעול עם וודאות".

לקבלת הדרכה אישית מבית "עדי קידר" להגדלת הרווחים שלך משוק ההון הירשם כאן >>

אני מאשר לקבל תוכן לימודי ודברי פרסומת במייל ומסרונים מאת עדי קידר


 

עדי, שכנעת אותי. אם אני רוצה לקבל את תוכנית הליווי ואת סורק המניות, מה אני צריך לעשות?

"בעיקרון לפני שאתה מצטרף, אני מציע לך להיכנס לעמוד כאן למטה, להשאיר פרטים, לפנות כמה דקות ולקבל הדרכה והסברים מהצוות שלנו כדי להבין האם כדאי לך להתחיל, האם אתה מתאים וכדומה. אתה לוחץ כאן על הקישור ומשאיר פרטים כדי שהחבר׳ה יתקשרו אליך ויעזרו לך לעלות סוף סוף על הגשר שמוביל לתשואה של 15-20% בשנה".

 

להשארת פרטים לשיחה עם נציג על תוכנית הליווי והתוכנה לחצו כאן >>>

 

  • 632
  •  
  •  
  •  
  •