בורסה ישראל

מאת admin
תוכן מקודם
בורסה ישראל

בורסה ישראל – ממוקמת ברחוב אחד העם בתל אביב – בעוד שפעם היה ניתן לראות נפנופי ידיים וצעקות זמן המסחר – היום למעשה הכל מתחלף במחשב ענק. מחשב שמחובר לכל הברוקרים
ולכל הבנקים – הבורסה משדרת את הפקודות והרכישות מתבצעות,למעשה האסמכתא היחידה של רכישת ניירות ערך – היא מחשבי הבורסה עצמה. כמובן שיש גיבויים לכל שרתי הבורסה ישראל באון ליין ואין חשש לאיבוד מידע חשוב.

בורסה ישראל היא הבורסה המובילה בעולם, בורסה ישראל הייתה מתאפיינת בירידות מעטות לעומת שאר הבורסות בעולם, כמו כן – היא הייתה הראשונה לחזור לשיאה אחרי מפולות.
לדוגמא לאחר מפולת 2008 – בורסת תל אביב הייתה הראשונה להגיע לשיא – זאת היא עשתה באפריל 2011.

הבורסה לניירות ערך קרוייה כך – משום שהסוחרים שסוחרים -סוחרים למעשה בניירות ערך:מניות,אופציות,תעודות סל,קרנות נאמנות. וכו'. על כל רכישה של מנייה למעשה מקנה שליטה ובעלות מסויימת על החברה בו מתבצעת הרכישה בפועל .

בורסה ישראל

הבורסה נהנית מעמלות המסחר של הסוחרים בשוק ההון,עמלות המסחר נגבים ע"י חבר הבורסה – בנקים או בתי השקעות גדולים,אלו נותנים שירותי מסחר לכלל המשקיעים שרוצים להשקיע בבורסה הישראלית בין היתר גם תוכנות מסחר,וגם שירותי ניהול תיקים.

הבורסה משמשת לגיוס הון לחברות ישראליות,ע"י הנפקת מניות,והנפקות אגח.

עוד על בורסה ישראל

ישראל בורסה

הינו אתר פורטל מוביל בשוק ההון,האתר יודע להציג כתבות חמות על הבורסה הישראלית וכן יודע לתת טיפים ועצות למשקיעים. את אתר ישראל בורסה מנהלים עינב ונתי כהן.
באתר שרות VIP לסוחרים

בורסה ישראל