מה זה ניתוח טכני
19 במאי 2011 – 16:59 | סגור לתגובות על מה זה ניתוח טכני

מה זה ניתוח טכני
אני רוצה לספר לכם סיפור קצר סיפור קצר….
חברה בטחונית מוכרת עובדת על פיתוח רכיב משמעותי לזיהוי חיילים בשטח. לקראת תום הפיתוח החברה ביצעה את הניסוי בארה"ב ובצרפת. המקורבים לכל התהליך – עובדי …

Read the full story »
לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון,קורס שוק ההון,לימוד ניתוח טכני

ניתוח טכני

כאן תוכל לקרוא חומר רק אודות ניתוח טכני,לימוד ניתוח טכני ומסחר בעזרת ניתוח טכני

תוכנת ניתוח טכני

תוכנת ניתוח טכני- איך לבחור תוכנת ניתוח טכני ומהם המרכיבים החשובים להצלחה בבורסה

לימוד ניתוח טכני

כאן תוכל ללמוד ניתוח טכני ולימוד ניתוח טכני

בורסה ישראל

בורסה ישראל – כאן תוכל לקבל עדכון על ניתוחים של בורסת ישראל ובורסת תל אביב.

Home » תוכנת ניתוח טכני

בורסה גרף בורסהגרף

Submitted by on 9 במאי 2011 – 17:12No Comment

בורסה גרף,בורסהגרף

אתר בורסה גרף הוא אחד מהאתרים המקיפים בשפה העברית בנושא שוק ההון. בורסה גרף כולל מידע, כלי עבודה מתקדמים, דעות, סקירות וניתוחים על הבורסה הישראלית, על וול סטריט, ועל מגוון שווקים פיננסיים נוספים. בין השירותים שמציע בורסה גרף על השווקים השונים ניתן למצוא:

בורסה גרף – תצוגת גרפים מתקדמת

בורסה גרף מאפשרת למשקיעים להציג גרפים של ניירות ערך למגוון של פרקי זמן ולבצע עליהם ניתוחים. פונקציה זו מאפשרת למשקיע הפרטי לנתח את אפשרויות ההשקעה מבלי שיצטרך לרכוש או לשכור את השירות במערכת מקצועית. מערכת הגרפים של בורסה גרף מאפשרת להציג ממוצעים נעים למגוון תקופות, סגרל פיבונאצ'י ועוד.

בורסה גרף – אפשרות לניהול תיק השקעות וירטואלי

ניהול תיק השקעות וירטואלי הוא דרך מצוינת לבחון את יכולתך לפני שאתה מתחיל להשקיע או לסחור בכספך. בין היתר, המערכת של בורסה גרף לניהול תיק השקעות וירטואלי מאפשרת לך לקבל התראות כאשר נייר ערך שהגדרת פורץ או שובר מחיר שהוגדר מראש, היא מציגה את המגמה של ניירות הערך, את הסקטורים אליהם הם נכללים (כך שתוכל לעקוב אחרי מניות מסקטורים שנמצאים במגמת עלייה או ירידה ברורה) ועוד.

בורסה גרף – סורק ניירות ערך

סורק ניירות הערך מאפשר איתור של ניירות ערך המתאימים לקריטריונים שהוגדרו על-ידי המשקיע. הסורק של בורסה גרף פתוח רק בפני לקוחות מנויים, והוא מקיף מדדים בתל אביב ובשווקי חו"ל, מט"ח וסחורות, מניות בבורסת תל אביב, תעודות סל בתל אביב ובוול סטריט, מניות בבורסת וול סטריט, אגרות חוב ועוד.

בורסהגרף מול FXG – תוכנת ניתוח טכני . שני התוכנות נותנות פייט רציני כבר הרבה שנים.יש הערכה ראוויה רבה כלפי FXG תוכנת ניתוח טכני

כמשקיע מתפתח אתה זקוק להדרכה, למידע אמין וזמין, לסקירות וניתוחים של אנשי מקצוע מנוסים, ולכלי עבודה מתקדמים. את כל אלה תוכל למצוא באתר בורסה גרף.

להורדת בורסה גרף ומידע נוסף – בורסה גרף

הורדת בורסה גרף

כדי להינות מתוכנת בורסה גרף ו-בורסהגרף עליך להוריד את תוכנת בורסה גרף דרך הקישור.לאחר ההתקנה תוכל לבצע שימוש מלא. הורדת בורסה גרף

בורסה גרף מספקת נתוני מסחר בזמן אמת ישירות למחשב שלכם אותם ניתן לראות על הגרף ובתור ספר הפקודות.

Comments are closed.